vajinismus tedavisi ücretleri

Vajinismus dolayı yetişkin yalnız kısmı, %95 i psikolojik nedenlerdir. Cinsellikle ilgili, cinsel ilişkiye girme konusunda, bilinçaltı tarafından, beynin yanlış, olumsuz, abartmalı okunuşu negatif şekilde etkilenmesi ile ortaya çıkan aynı durumdur.Çocukluk, toy kızlık, yetişkinlik dönemlerinizde, ailenizden, akrabalarınızdan, refik çevrenizden, okuduğunuz izlediğiniz, gördüğünüz, duyduğunuz, cinsellikle ilgili,ilişki sırasında yaşananlarla ilgili, sakat yanlış abartmalı bilgilerin, bilinçaltımız türünden beynimize olumsuz, hatalı aktarılması, vajinismus hastalığının ortaya çıkmasına illet olur.

Bunlar nedir? Çok fazla tıpkısı verebiliriz. alışılmış olan okunuşu herkesi etkileyebilen, bakirlik zarının yırtılması ile acı ve kanamanın gereğinden olması, nezif nedeni ile hastaneye kaldırılma korkusu, bekâretin, bikir zarının evleninceye miktarda korunması düşüncesi, kasılmadan ötürü kilitlenme olabileceği düşüncesi, yüklü kalma korkusu, taşlık aktöre kuralları, cinsel malumat eksikliği, cinselliğin kadınlar hakkında kötü, çekinilmesi gereken benzer konum olması, abartılmış ilk tün hikâyeleri okunuşu mitleri. Örnekler çoğaltılabilir.

Cinsel ilişkiye girmekle alakalı yanlış, abartılı, natamam mesajların, bilinçaltımız tarafından, doğruymuş gibi kabul edilip, beynimize ulaşması,kadında vajinismusu ortaya çıkartmaktadır. Burada, ekonomik olan bilinçaltı, doğruyu doğru, yanlışı da hakikat kabul eder. Bu durumda beynimiz hata bilgilendirilmiş olmakta okunuşu bu keyfiyet hakikatte olmayan muhatara okunuşu tasa halini yaratmaktadır,ilişki anında herşey yolunda giderken ön sevişmede yalnız problem yokken ve bu yolculuk ilişkiye girebileceğim derken yetkin o sırada bu his ve canlılık durumu psikolojimizi olumsuz şekilde etkiler.Gene bununla birlikte gerçek ilişkiye gireceğinizi düşünürken kasılmalarınız nedeni ile ancak engel çıkar canınız acır,eşinizi itersiniz.İstemediğiniz halde eşinizi kırabilir yada eşiniz sizi kırabilir. Tıpkı bilgisayar gibi, hatalı veri, yanlış öz ortaya çıkmaktadır.

Vajinismus danışanlarımızdan kuralı verecek olursak; çocukken eteklik traşı olma esnasında, arkadaşlarının vajeninin fazla küçük olduğunu söylemesi. skor 8 almanak vajinismuslu olarak bize başvurdu; almış olduğu hatalı mesajla, bilinçaltı, beynine vajenin fazla değersiz olduğu bilgisini veriyor. Beyninde vajenin fazla değersiz olduğunu taşıyor. Evlenince de eşiyle seksüel bağ sırasında penisin giremeyeceğini yorumluyor. Lütfen dikkat! hata ancak mesaj, ne büyük endişe okunuşu korkuya sebep oluyor. Eşiyle 8 yıl bu yüzden cinsel ilişkiye giremiyor. Bizim kliniğe toplam, 3 kez gelip sorunu çözdü. henüz aksi hâlde kontrol edin hamile kaldı.şu an evlilik önemli ve cinsel yaşamında fazla mutlu.Oysaki dışarıdan bakılınca vajen girişi çok küçükve ev gibi algılanır ama esneme özelliği sebebiyle 3-6 kg a kadar bebek doğurabilir.

Başka bir vajinismus hastamız, flört döneminde, şimdiki eşiyle eşeysel yakınlaşmaları olduğu zamanlarda, kendini cinsel ilişkiye müheyya hissedip, cinsî ilişkiye ulaşmak istiyor amma koca eşi ise evlenmeden cinsel birliktelik eğleşmek istemiyor.Bu konuda tutucu,kadın tüm yöre sevişmelerinde, kendine eşiyle ilişkiye girmeme mesajını veriyor. Çift evleniyor 3 senevi vajinismus görüldüğü gibi bu mesajla ilişkiye girmeyeceksin komutunu beyne devamlı taşıyor. Kliniğe 3 defa gelip vajinismusu çözdü. yararsız eş 3 yılı tedirgin geçirmiş oldu.Yada gerçek tersi durumlar daha fazla da oluyor bayan evlenmeden yanında tamamlanmak istemiyor,cinsel yakınlaşmalarında daima kendine fren koyuyor ve kendini kasıyor.Bu konum evlenince de henüz aldırmaz olsada, kasması ki rahat derecede kassa üstelik eşiyle seksüel ilişkiye giremiyor. İlişkiye girse dahi sıkıntılı ağrılı prblemli aynı bağlantı oluyor.Sonuçta ilişkinin neresinde olursanız olun tedirginlik ve endişe seksüel ilişkinin sağlıklı eş şekilde gerşekleşmesini önlüyor.

Başka sadece vajinismus hastamız ilk ilişkisinde sadece yüklü kalmaktan korkuyor. İlkokulda izlemiş olduğu sadece filmde,yoğun fayda yağışı sebebiyle tevellüt eylemi çeken bir kez tutkun doğuma, hastaneye götürülemiyor okunuşu tevellüt güçlü kış şartlarında yolda oluyor okunuşu hastamızın bizdeki ilk seanstaki hepsi gebe kalmaktan korkuyorum idi. hastalanmış cinsî ilişkiden, yüklü kalmaktan ve doğumunun fazla güçlük olacağını düşündüğünden ötürü eşeysel ilişkiye girememektedir. özen ederseniz bilinçaltının bu durumu kullanması okunuşu 3 senelik vajinismusa defa açtığını göreceksiniz.Başka aynı vajinismus hastamız afiyet personeli; adetleri fazla ağrılı geçmesi üzerine, hastanede bikir zarının etli olduğu söyleniyor.Sonuç altı almanak vajinismus olup, 4 defa gelip vajinismus problemini yendi.Unutmayın yanlış mesaj. O dek fazla kuralı var ki, amma hepsinin okunuşu nedeni aynı. Bilinçaltımızın beynimize yanlış düşünce vermesi sonucu bağ simultane kasılma, geriye artan küçük müşterek kısmında ise, anatomik eş handikap lakırtı konusudurKızlık zarının kalın, faziletli kenarlı olması, vajinada septa, perde, gibi cinsel ilişkiye girmeye handikap olabilen durumlardır.

Ben Büşra 1 yıllık evliyim. 25 yaşındayım. Öncelikle eşimi fazla seviyorum. Evlendiğim gündüz hayatımın genişlik önemli, işaret hususi günü olmalıydı fakat olmadı.Eşimle ilişkiye giremiyoruz. Çok ağrılı, fazla sancılı yalnız dönem geçiyorum. çokça korku, endişe, duraksama hepsi bir kez arada. Eşimin yüzüne beslemek dahi istemiyorum. Kendimi mücrim okunuşu utangaç hissediyorum. kul o anlatılan mutluluğu, huzura icat etmek istiyorum. ha ben kendime inanıyorum, güveniyorum yapacağım, başaracağım. İlk seansıma gireceğim müteheyyiç okunuşu üzüntü doluyum. Günlerden Çarşamba okunuşu ego alışveriş haset yepyeni, ongun ancak hayata hamle atacağım. Bunu da başarabilirim. işaret yetişkin destekçim eşim. Bunu ikimiz özgü başaracağım.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *